Wyświetl pojedynczy post
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62154
Stary 23.01.2013, 10:55
Transfery Wisły a raczej Bednarza to kierunek w 1 ligę a transfery legii to Liga Mistrzów...gratujemy profesjonalizmu klubowi Wisły...
Odpowiedz cytując