Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20850
Stary 23.01.2013, 10:31
Najwięcej, bo w sumie 45 tys. złotych, otrzymała Kopacz. Jej zastępcy: Cezary Grabarczyk (PO), Marek Kuchciński (PiS), Wanda Nowicka (Ruch Palikota), Eugeniusz Grzeszczak (PSL) i Jerzy Wenderlich (SLD) zgarnęli po 40 tys. złotych

Co za złodziejskie prawo obowiązuje w tym kraju , że bez żadnych zasług i uzasadnienia można wyłudzić ,bo inaczej tego nazwać sie nie da , premie w wysokości 40 tyś złotych ? Pytam sie za co ? Potem beda ludziom pierd*lić w mediach ,żeby chodzili głosować i wrzucać kartki do urn , po to chyba ,żeby się świnie obłowiły przy korycie.