Panowie, nie przesadzajcie. Valckx też jeździł po zgrupowaniach i nikt nie narzekał. Wręcz przeciwnie. Zachwycano się, że interesuje się drużyną itd.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...rocilo_slonce/
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...z_zalozeniami/
arti napisał(a):

To na tej zasadzie jak jest wywiad w tv np. z wicepremierem i rozmówca zwraca się premierze. Albo niedawno był wywiad z Wałęsą i dziennikarka zwracała się Panie Prezydencie, pomimo, że już 100 lat nim nie jest.
Kop w d... w lecie i nadzieja na lepsze albo... jeszcze jakiś czas pocierpimy:(
|
Nie do końca tak jest jak mówisz. Tytuł Prezydenta dostaje się dożywotnio dlatego do nieurzędujących Prezydentów można i należy mówić Panie Prezydencie.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."