Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1989
Stary 23.01.2013, 09:13
Panowie, nie przesadzajcie. Valckx też jeździł po zgrupowaniach i nikt nie narzekał. Wręcz przeciwnie. Zachwycano się, że interesuje się drużyną itd.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...rocilo_slonce/
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...z_zalozeniami/

arti napisał(a):Wyświetl post
To na tej zasadzie jak jest wywiad w tv np. z wicepremierem i rozmówca zwraca się premierze. Albo niedawno był wywiad z Wałęsą i dziennikarka zwracała się Panie Prezydencie, pomimo, że już 100 lat nim nie jest.
Kop w d... w lecie i nadzieja na lepsze albo... jeszcze jakiś czas pocierpimy:(
Nie do końca tak jest jak mówisz. Tytuł Prezydenta dostaje się dożywotnio dlatego do nieurzędujących Prezydentów można i należy mówić Panie Prezydencie.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 23.01.2013 o godz. 09:25.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując