Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62151
Stary 23.01.2013, 01:17
<Crasch> napisał(a):Wyświetl post
Już nawet Macedończyk odrzuca ofertę Wisły:

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html

Swoją drogą jak negecjował z Bednarzem to się nie dziwie mu się. Pewnie dostał 20% kontraktu + 80% z boiska
Równie dobrze mógłby rozważać przejście do Podbeskidzia a później ktoś by się dziwił, że ją odrzucił. Podbeskidzie czy Wisła... co za różnica? Podobny "awans" sportowy, podobne perspektywy rozwoju...
Odpowiedz cytując