aNouc napisał(a):

tą konkurencję (Akademia Piłkarska 21) młodzi Wiślacy ogrywali w tym sezonie już 5-0 i 6-0 w swoich ligach.
pic na wode, nie Akademia, teraz Dudek robi śmieszne show..
|
Teraz wyniki są tyle samo ważne jak to, czy w Chinach przewrócił się worek ryżu. Zobaczymy, którzy z tych chłopaków zaistnieją w dorosłej piłce. W Wiśle odkąd pamiętam (a pamiętam dużo) była presja na wynik i wygrywanie turniejów, a nie na nauczanie techniki i dawanie radości z gry. A przodował z tym pseudo-trenerzyna Chemicz.
Z lokalizacją też niech nikt nie mydli oczu. Cupiał ma wystarczająco dużo terenu przy Reymonta, żeby starczyło na profesjonalne boiska i dla pierwszego zespołu i dla akademii.