Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20754
Stary 22.01.2013, 22:17
aNouc napisał(a):Wyświetl post
tą konkurencję (Akademia Piłkarska 21) młodzi Wiślacy ogrywali w tym sezonie już 5-0 i 6-0 w swoich ligach.

pic na wode, nie Akademia, teraz Dudek robi śmieszne show..
Teraz wyniki są tyle samo ważne jak to, czy w Chinach przewrócił się worek ryżu. Zobaczymy, którzy z tych chłopaków zaistnieją w dorosłej piłce. W Wiśle odkąd pamiętam (a pamiętam dużo) była presja na wynik i wygrywanie turniejów, a nie na nauczanie techniki i dawanie radości z gry. A przodował z tym pseudo-trenerzyna Chemicz.

Z lokalizacją też niech nikt nie mydli oczu. Cupiał ma wystarczająco dużo terenu przy Reymonta, żeby starczyło na profesjonalne boiska i dla pierwszego zespołu i dla akademii.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując