WiślakMyślenice napisał(a):

|
Pan Piotr zapomniał o jednym zawodniku. Podpowiem, dodając N na końcu wyjdzie jego sprawność fizyczna. Ew. określenie starej gwardii w PZPN-ie.
|
Muszę Cię zmartwić. Beto nie przechodził testów sportowych w Wiśle. Nie były one konieczne, ponieważ jego gra była wcześniej dogłębnie przeanalizowana na podstawie płyt DVD.
Cytat:
Negocjacje w sprawie Beto toczyły się od kilku tygodni, a ich finał miał miejsce w Krakowie, gdzie piłkarz przyjechał wspólnie ze swoim menedżerem Hectorem Peraltą. Wisła nie ukrywała, że Brazylijczyk to jej cel transferowy tej zimy.
- Naszym planem na ten tydzień jest pozyskanie Garguły i Beto – mówił w poniedziałek dyrektor sportowy Wisły Jacek Bednarz.
Beto jest typem piłkarza, którego mistrzowie Polski potrzebowali od dawna. Paweł Brożek musiał bowiem mieć wysokiego partnera w ataku. Brazylijczyk, który ma 188 cm wzrostu te wymagania spełnia. - Potrafię strzelać bramki. Jestem prawonożny, ale... chyba jeszcze lepiej strzelam lewą nogą. A już najlepiej to głową. Nie powinno być źle – charakteryzuje swoje umiejętności na łamach "Super Expressu".
|
Trzeba przyznać, że po latach dość śmiesznie to brzmi.