Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62147
Stary 22.01.2013, 18:55
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
Pan Piotr zapomniał o jednym zawodniku. Podpowiem, dodając N na końcu wyjdzie jego sprawność fizyczna. Ew. określenie starej gwardii w PZPN-ie.
Muszę Cię zmartwić. Beto nie przechodził testów sportowych w Wiśle. Nie były one konieczne, ponieważ jego gra była wcześniej dogłębnie przeanalizowana na podstawie płyt DVD.

Cytat:
Negocjacje w sprawie Beto toczyły się od kilku tygodni, a ich finał miał miejsce w Krakowie, gdzie piłkarz przyjechał wspólnie ze swoim menedżerem Hectorem Peraltą. Wisła nie ukrywała, że Brazylijczyk to jej cel transferowy tej zimy.

- Naszym planem na ten tydzień jest pozyskanie Garguły i Beto – mówił w poniedziałek dyrektor sportowy Wisły Jacek Bednarz.

Beto jest typem piłkarza, którego mistrzowie Polski potrzebowali od dawna. Paweł Brożek musiał bowiem mieć wysokiego partnera w ataku. Brazylijczyk, który ma 188 cm wzrostu te wymagania spełnia. - Potrafię strzelać bramki. Jestem prawonożny, ale... chyba jeszcze lepiej strzelam lewą nogą. A już najlepiej to głową. Nie powinno być źle – charakteryzuje swoje umiejętności na łamach "Super Expressu".
Trzeba przyznać, że po latach dość śmiesznie to brzmi.
Ostatnio edytowane przez piter116 : 22.01.2013 o godz. 19:07.
Odpowiedz cytując