Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
TheMrSkeyt
Junior Member
Od: 04.2012
Offline
#
4461
22.01.2013, 16:00
http://eurosport.onet.pl/blogi/osmy-...wiadomosc.html
coś mi mówi, że to może być ktoś z Wisły, wywalili sami trenera no cóż...
http://www.youtube.com/watch?v=Qcatk...FYinWe8W0iUWcg
TKWM
To my tworzymy historię za pomocą gardeł
TheMrSkeyt
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TheMrSkeyt
Znajdź inne posty napisane przez TheMrSkeyt