Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3120
Stary 22.01.2013, 15:36
Ok bez niepotrzebnych emocji , sędzia zawsze dostaje z każdej strony, zwłaszcza obiektywny .

Jednak, z jednej strony sędzia nie interweniuje gdy ktoś coś bredzi, bo tak można, a dziwi się i represjonuje reakcje bredzeniem wywołane. Nieprzesadnie ostre zresztą.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując