Ok bez niepotrzebnych emocji

, sędzia zawsze dostaje z każdej strony, zwłaszcza obiektywny

.
Jednak, z jednej strony sędzia nie interweniuje gdy ktoś coś bredzi, bo tak można, a dziwi się i represjonuje reakcje bredzeniem wywołane. Nieprzesadnie ostre zresztą.