Wyświetl pojedynczy post
[email protected]
Junior Member
 
Od: 11.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4788
Stary 22.01.2013, 11:43
Sprzedam mistrzowski szalik Wisły Kraków z 2009 roku "plaudite cives".
Został tylko jeden egzemplarz, w ramach zainteresowania mail kontaktowy: [email protected]

cena: 25zł + przesyłka
Odpowiedz cytując