Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3116
Stary 22.01.2013, 11:16
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Nie potraficie rozmawiać normalnie?
Bardzo jestem ciekaw co dla Ciebie znaczy normalnie? Mógłbyś chociaż wskazać który fragment dyskusji odbierasz jako nienormalny, bo moim zdaniem używanie epitetów jest normalniejsze niż wypisywanie bzdur i oszczerstw.



AS82 napisał(a):Wyświetl post
idź na Onet
Z Onetu to raczej przyszły praktyki moderatorskie, nie reagować jak ktoś wypisuje kretynizmy, natomiast błyskawicznie piętnować wszelkie próby wytykania kretynizmów, jako niekulturalne.

wiślak czym ty się przejmujesz
Ostatnio edytowane przez Drozd : 22.01.2013 o godz. 11:22.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując