FraMat napisał(a):

|
Nie potraficie rozmawiać normalnie?
|
Bardzo jestem ciekaw co dla Ciebie znaczy normalnie? Mógłbyś chociaż wskazać który fragment dyskusji odbierasz jako nienormalny, bo moim zdaniem używanie epitetów jest normalniejsze niż wypisywanie bzdur i oszczerstw.
AS82 napisał(a):

idź na Onet
|
Z Onetu to raczej przyszły praktyki moderatorskie, nie reagować jak ktoś wypisuje kretynizmy, natomiast błyskawicznie piętnować wszelkie próby wytykania kretynizmów, jako niekulturalne.
wiślak czym ty się przejmujesz
