aNouc napisał(a):

tą konkurencję (Akademia Piłkarska 21) młodzi Wiślacy ogrywali w tym sezonie już 5-0 i 6-0 w swoich ligach.
pic na wode, nie Akademia, teraz Dudek robi śmieszne show..
|
Narazie powinnismy sie wstrzymac z ocenami - tutaj nie chodzi o to zeby miazdzyc wszystkich w pilce juniorskiej tylko zeby Ci zawodnicy zaistnieli w sporcie seniorskim. Jezeli bysmy ograli 12 latkow Barcelony nie oznaczalo by to ze mamy od nch lepsze szkolenie.
Nie mowie ze AP21 dobrze szkoli bo nie jestem zorientowany - mowie tylko ze nie ma co wyciagac jakis wnioskow z tego ze przegrywaja.
Moze ktos bardziej kumaty w tym temacie moze sie cos wypowiedziec - gdzie sa jacys trenerzy ktorzy faktycznie potrafia rozwinac mlodych.