Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3114
Stary 22.01.2013, 02:59
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Nie potraficie rozmawiać normalnie? Większość waszych epitetów nie powinna się tu znaleźć... w nagrodę ban ostrzegawczy. Mam nadzieję, że po powrocie utemperujecie się trochę
Myślę że zostałem utemperowany w 100%. Do tego stopnia że doszłem do wniosku iż moja obecność na forum na którym banuje się za nazwanie idioty po imieniu mija się z celem. Żegnam.
Odpowiedz cytując