FraMat napisał(a):

|
Nie potraficie rozmawiać normalnie? Większość waszych epitetów nie powinna się tu znaleźć... w nagrodę ban ostrzegawczy. Mam nadzieję, że po powrocie utemperujecie się trochę
|
Myślę że zostałem utemperowany w 100%. Do tego stopnia że doszłem do wniosku iż moja obecność na forum na którym banuje się za nazwanie idioty po imieniu mija się z celem. Żegnam.