Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22702
Stary 21.01.2013, 22:58
Sam jesteś koń trojański a tak na serio to ja nadal uważam Bitona za niezłego napadziora(jak na nasze warunki) -
W Standardzie akurat praktycznie szansy nie dostał więc zobaczymy gdzie teraz przejdzie i co z tego wyniknie.
A ten tekst o Legii...Gdyby to np Mały powiedział to można by się pukać w czoło ale koleś z za granicy..też mi afera, szczególnie że darząc Legię 'wielkim uczuciem' ,trzeba obiektywnie przyznać że jest to kibicowski(w tych krótkich przerwach kiedy nie protestują)top, do tego klub z najwyższym budżetem obecnie.Nic dziwnego że Biton chciałby tam grać.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując