Lysy napisał(a):

|
Jeszcze jakby strzelił nam bramkę, to by mnie totalnie dobiło. W sumie to Dudu ma sporo do udowodnienia, zwłaszcza Kaziowi Moskalowi, który wolał miernego Genkova od Bitona.
|
Jeden i drugi są tak samo mierni. W Liege nie zachwycił, bodaj strzelił aż 1 bramkę. Dla Legii nie będzie żadnym wzmocnieniem, chyba że na ławę. Coś mi się wydaję, że zbytnio gloryfikujemy obu piłakrzy z Izraela. Melikson także we Francji kariery nie zrobi, zobaczycie.