|
Byle nie do Legii,niestety takie czasy że nas nie stać nawet na Dudu Bitona,jak Legia go kupi to zrobi świetny interes bo grać potrafi i jest młody
Ledwo do nas wpadł a został najlepszym strzelcem,chyba miał 18 bramek we wszystkich rozgrywkach
Legia spokojnie może mu dać kontrakt w okolicach 350tys € u nas takie kontrakty nie przejdą
Ljuboja + Biton kontra Genkov + Sikorski :(
Wywalili Bednarza i Legia odżyła w każdym aspekcie
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 20.01.2013 o godz. 23:08.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|