Kamil_mchw napisał(a):

tam przy rejestracji w tym programie trzeba podawać kartę kredytową... pier-dole!!
znasz inny sposób?
|
Niepotrzebnie się zasugerowałeś tymi zdjęciami i opisami na stronie. Program jest BEZPŁATNY! To jedyny i najpopularniejszy program do synchronizacji danych tel. SAMSUNGA <-> pc. Nie wiem czy pomoże, ale spróbować warto

. Odnośnie karty kredytowej to podajesz ją później , jakbyś chciał ściągnąć jakąś płatną aplikacje na andka. Jak ściągasz bezpłatne to nawet tego nie musisz robić, wystarczy się zarejestrować na maila
