Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26788
Stary 20.01.2013, 22:40
Kamil_mchw napisał(a):Wyświetl post
tam przy rejestracji w tym programie trzeba podawać kartę kredytową... pier-dole!!

znasz inny sposób?
Niepotrzebnie się zasugerowałeś tymi zdjęciami i opisami na stronie. Program jest BEZPŁATNY! To jedyny i najpopularniejszy program do synchronizacji danych tel. SAMSUNGA <-> pc. Nie wiem czy pomoże, ale spróbować warto . Odnośnie karty kredytowej to podajesz ją później , jakbyś chciał ściągnąć jakąś płatną aplikacje na andka. Jak ściągasz bezpłatne to nawet tego nie musisz robić, wystarczy się zarejestrować na maila
Odpowiedz cytując