|
Będzie mi autentycznie smutno jak go zobacze w Legii. Wiadomo, że to był tylko zwykłym najemnikiem, ale jednak dał nam trochę miłych chwil w ubiegłym sezonie. Znając życie to strzeli więcej bramek w tej rundzie niż Genkov, Sikorski i Garguła razem wzięci.
kacpaw91 napisał(a): 
|
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
|
|