Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22695
Stary 20.01.2013, 18:11
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Czego Ty chcesz Wolfy? Skoro liga nie ma walorów piłkarskich, to niech ma chociaż walory humorystyczne. Ja tam się cieszę z tych wypowiedzi, bo mi się Górski (Robert) z Wójcikiem (Marcinem) już znudzili.
Mnie by było zwyczajnie i po ludzku wstyd powiedzieć coś takiego po przeczołganiu przez przeciwnika. Ale nasi kopacze są wiecznie z siebie zadowoleni.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując