Uran235 napisał(a):

|
Czego Ty chcesz Wolfy? Skoro liga nie ma walorów piłkarskich, to niech ma chociaż walory humorystyczne. Ja tam się cieszę z tych wypowiedzi, bo mi się Górski (Robert) z Wójcikiem (Marcinem) już znudzili.
|
Mnie by było zwyczajnie i po ludzku wstyd powiedzieć coś takiego po przeczołganiu przez przeciwnika. Ale nasi kopacze są wiecznie z siebie zadowoleni.