gypsy napisał(a):

|
zgadzam się z kolegą nestą... w obecnej sytuacji nie mamy co liczyć nawet na Bitona, więc gdyby mógł ktoś taki do nas przyjść, to byłby cud. można wszystko o nim mówić, ale nikt nie odbierze mu tych wszystkich strzelonych dla nas bramek. Sikorskiego zjadłby na śniadanie, Genkova w obecnej formie również.
|
Jak byśmy mieli odpowiednią osobę odpowiedzialną za transfery to o Bitonie byśmy już zapomnieli. Niestety nie wiem czemu ale jakiś trend jest, że lepsze się zamienia na gorsze. Można by napisać, że gorzej być nie może
