Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8220
Stary 20.01.2013, 15:29
gypsy napisał(a):Wyświetl post
zgadzam się z kolegą nestą... w obecnej sytuacji nie mamy co liczyć nawet na Bitona, więc gdyby mógł ktoś taki do nas przyjść, to byłby cud. można wszystko o nim mówić, ale nikt nie odbierze mu tych wszystkich strzelonych dla nas bramek. Sikorskiego zjadłby na śniadanie, Genkova w obecnej formie również.
Jak byśmy mieli odpowiednią osobę odpowiedzialną za transfery to o Bitonie byśmy już zapomnieli. Niestety nie wiem czemu ale jakiś trend jest, że lepsze się zamienia na gorsze. Można by napisać, że gorzej być nie może
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując