Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
bobbest
Member
Od: 11.2002
Offline
#
26783
20.01.2013, 13:05
Zola
napisał(a):
dzięki, ale niestety to już widziałem
to by było kapitalne, gdyby tu jeszcze znak wstawić
http://newyorkpanorama.com/blog/wp-c...day-2-1200.jpg
Może takie:
http://commons.wikimedia.org/wiki/Fi...ll_St_2002.jpg
http://ak5.picdn.net/shutterstock/vi...h-american.jpg
bobbest
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bobbest
Znajdź inne posty napisane przez bobbest