Wyświetl pojedynczy post
bobbest
Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26783
Stary 20.01.2013, 13:05
Zola napisał(a):Wyświetl post
dzięki, ale niestety to już widziałem

to by było kapitalne, gdyby tu jeszcze znak wstawić

http://newyorkpanorama.com/blog/wp-c...day-2-1200.jpg
Może takie:

http://commons.wikimedia.org/wiki/Fi...ll_St_2002.jpg

http://ak5.picdn.net/shutterstock/vi...h-american.jpg
Odpowiedz cytując