Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22694
Stary 20.01.2013, 12:38
Emenems81 napisał(a):Wyświetl post
Ja cytuje Dawidziuka z twittera. A poniżej wypowiedź samego zawodnika

"Biton: Legia to wielki klub z fantastycznymi kibicami. Byłoby super dołączyć do tego zespołu na resztę sezonu."

http://legia.przegladsportowy.pl/Pil...584,1,721.html
" Po strzeleniu kilkunastu bramek dla Wisły myślałem ,że zwojuję Europę ale niestety byłem za słaby i chciałbym wrócić z podkulonym ogonem do superekstraklasy, Legia ma wspaniałych kibiców ale jeśli dobrą kasę da mi Śląsk, Jagiellonia lub Odra Opole to ich kibice też będą zajebiści'
Odpowiedz cytując