Emenems81 napisał(a):

" Po strzeleniu kilkunastu bramek dla Wisły myślałem ,że zwojuję Europę ale niestety byłem za słaby i chciałbym wrócić z podkulonym ogonem do superekstraklasy, Legia ma wspaniałych kibiców ale jeśli dobrą kasę da mi Śląsk, Jagiellonia lub Odra Opole to ich kibice też będą zajebiści'
