Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Zola
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: PL
Offline
#
26782
20.01.2013, 12:33
SV_
napisał(a):
http://cache.virtualtourist.com/4/46..._York_City.jpg
Wątpie w zdjęcie z dalszym widokiem budynku i dalej ze znakiem wall street. Tak wrzucam, pewnie widziałeś no ale przy okazji.
dzięki, ale niestety to już widziałem
to by było kapitalne, gdyby tu jeszcze znak wstawić
http://newyorkpanorama.com/blog/wp-c...day-2-1200.jpg
Zola
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zola
Znajdź inne posty napisane przez Zola