Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
4FunNow
Member
Od: 07.2011
Offline
#
5278
20.01.2013, 08:46
Z tego co pamiętam Wisła przygotowując się do rundy jesiennej wygrywała wszystko jak leci, co było potem każdy pamięta...
Jak dla mnie to teraz mogą dostać baty od wszystkich sparing-partnerów. Byle by tylko lepiej grali na wiosnę.
4FunNow
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez 4FunNow