Wyświetl pojedynczy post
4FunNow
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5278
Stary 20.01.2013, 08:46
Z tego co pamiętam Wisła przygotowując się do rundy jesiennej wygrywała wszystko jak leci, co było potem każdy pamięta...

Jak dla mnie to teraz mogą dostać baty od wszystkich sparing-partnerów. Byle by tylko lepiej grali na wiosnę.
Odpowiedz cytując