Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5268
Stary 19.01.2013, 19:20
Chętnie oglądnąłbym sparing z Karabachem Agdam To by nam pokazało jak bardziej w dupie jesteśmy w stosunku do momentu odejścia Skorży

Odpowiedz cytując