MichaelMyers napisał(a):

|
Z tego wynika, ze nasza liga stacza sie coraz bardziej, te wyniki nie sa wazne, ale to nie jest tak, ze to nic nie znaczy.Zreszta nic dziwnego, skoro prawie wszystkie kluby sie oslabiaja, a z naszej ligi wyjezdzaja ostatni pilkarze z ponadprzecietymi umiejetnosciami.Jest bardzo zle.Zreszrta juz przed sezonem mniej niz przecietne szwedzkie kluby dala naszej czolowce lekcje.Prowadzenie klubu pilkarskiego to drogi i powazny biznes na ktory jestesmy za mali i stajemy sie coraz mniejsi.
|
Ale zaraz usłyszysz, przeczytasz Jerzego Engela Seniora który powie, że Błaszczykowski, Lewandowski, Milik i system szkolenia nie ustepuje holenderskiemu.
1q2 napisał(a):

Te cioty nie potrafią nawet Małego zakontraktować - drugi sparring z trybun - a wynik nie jest żadnym zaskoczeniem , teraz jeszcze dwie wtopy od ruskich i odkujemy się na Okocimskim
|
Mały jest tylko wypożyczony więc jego kontrakt jest aktualny i nie trzeba go kontraktować chyba
