Pomijajac, ze ten pomysl jest teraz nierealny to niesamowici sa niektorzy.. W ataku biega paralityk Sikorski, paralityk Boguski i cien pilkarza Genkov, klub sie posilkuje totalnymi anonimami zeby zwiazac jakos koniec z koncem, a tu znajda sie jeszcze tacy, ktorym sie Biton nie podoba

Ludzie, modlcie sie zeby Wisla jak najszybciej mogla sobie pozwolic na taki dylemat Biton czy nie, na w ogole rozwazanie zatrudnienia takiego grajka. To bedzie znaczylo, ze jest juz bardzo dobrze w klubie.