Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8211
Stary 19.01.2013, 16:54
Pomijajac, ze ten pomysl jest teraz nierealny to niesamowici sa niektorzy.. W ataku biega paralityk Sikorski, paralityk Boguski i cien pilkarza Genkov, klub sie posilkuje totalnymi anonimami zeby zwiazac jakos koniec z koncem, a tu znajda sie jeszcze tacy, ktorym sie Biton nie podoba Ludzie, modlcie sie zeby Wisla jak najszybciej mogla sobie pozwolic na taki dylemat Biton czy nie, na w ogole rozwazanie zatrudnienia takiego grajka. To bedzie znaczylo, ze jest juz bardzo dobrze w klubie.
Odpowiedz cytując