Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Darii
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
22680
19.01.2013, 15:44
wolfy
napisał(a):
A może mi ktoś wytłumaczyć o co to halo?
Jak kupowaliśmy od nich Zieńczuka i Dawidowskiego to nawet nie kwiknęli, a to byli ich podstawowi i najlepsi piłkarze wtedy.
Szpila na najwyższym poziomie. Gratulacje
Darii
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Darii
Znajdź inne posty napisane przez Darii