Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Darii
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22680
Stary 19.01.2013, 15:44
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A może mi ktoś wytłumaczyć o co to halo?
Jak kupowaliśmy od nich Zieńczuka i Dawidowskiego to nawet nie kwiknęli, a to byli ich podstawowi i najlepsi piłkarze wtedy.
Szpila na najwyższym poziomie. Gratulacje
Odpowiedz cytując