|
no to 0:1... zastanawiam się tylko czy to faktycznie ten strzał był mierzony czy poniósł ją wiatr? z drugiej strony też nasi przy dryblingach zbyt mocno wypuszczają sobie piłkę... zarówno Szewczyk jak i Garguła
ps. Sarki odlicza kroki przy wolnych niczym CR7
ps2. jakby Gargule dali 2 lata temu kontrakt motywacyjny to może grałby dziś jak Melikson przez pierwsze półrocze
ps3. jeśli Czekaj jest drewniany to Uryga... (szkoda słów)
Ostatnio edytowane przez Matejas_ : 19.01.2013 o godz. 15:41.
|