westersyl napisał(a):

Widziałem przypadkiem rozmowę na FB naszych młodych piłkarzy i nie była ona o zdrowym odżywianiu się. Raczej kogo, gdzie, ile razy i w jakim stanie wyciągano z klubu (nie piłkarskiego).
OK też są ludźmi i normalne jest to że młody chłopak pójdzie na imprezę itd tylko po co wpisywać to w internet ?
|
Jeszcze żeby chociaż to były talenty czystej wody które sprawią człapaniem po boisku na kacu różnicę poprzez jakieś nieszablonowe zagranie czy cokolwiek.