Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14847
Stary 19.01.2013, 13:47
szprotson napisał(a):Wyświetl post
my nie kombinujemy bo jesteśmy jak polo cocta.
A myślisz ze łatwo znalezc chłopa co woli polo cocte od coca-coli?

jakim desperatem musi byc piłkarz by do Nas przyjsc, skoro potencjalna rozmowa wygląda tak :
-Witaj, chcemy Cie w Wiśle, mamy do zaoferowania 13 historycznych tytułów, 2 boiska na cała druzyne, nieregularne wypłaty z umowy która i tak renegocjujesz, chce Cie trener ale on moze zostac zwolniony jutro, nasza akademia młodzieżowa miesci sie w cieniu i w bonarce.Wiec moze nie nauczysz sie grac w piłke ale napewno dobrze pobalujesz.
Polać mu!
Ilu to młodych zawodników Wisła zmarnowała?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując