Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22677
Stary 19.01.2013, 13:13
Młody zdolny który jako nominalny napastnik strzela 1 gola w Ekstraklasie i 1 gola w... 1 lidze.
Oczywiście można z niego zrobić skrzydłowego jak z Kucharczyka, chociaz ten drugi strzelal przynajmniej bramki.
Transfer pod wzgledem stricte pilkarskim do dupy, pod wzgledem wbicia szpili we wroniecka dupe swietny.
Tylko czy kluby sa po to by wbijac w dupe szpile? Nie sadze.
Bedzie kolejny do mlodej przy czym moim zdaniem mamy tam lepszych zawodnikow. Totalnie bez sensu.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując