Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8202
Stary 19.01.2013, 13:02
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Tak, a później tylko czekać aż znów mu się odwidzi granie z zaangażowaniem.
A winnym słabych wyników będzie oczywiście Maaskant/Moskal/Probierz/Kulawik. Jak zawsze.
Domyślam się, że piszesz o jego wiosennych występach. Gdyby miał podpisany kilkuletni kontrakt i dostał zaufanie od trenera, może inaczej by to wyglądało. Co jak co, ale Biton to gość, który potrafił strzelić bramkę z niczego i osobiście wolałbym oglądać jego popisy niż padolino Genkova. Ale o czym my w ogóle mówimy ? Mamy pustki w skarbcu i stawiamy na młodych Polaków.
Odpowiedz cytując