Rob_Zombie napisał(a):

Tak, a później tylko czekać aż znów mu się odwidzi granie z zaangażowaniem. 
A winnym słabych wyników będzie oczywiście Maaskant/Moskal/Probierz/Kulawik. Jak zawsze.
|
Domyślam się, że piszesz o jego wiosennych występach. Gdyby miał podpisany kilkuletni kontrakt i dostał zaufanie od trenera, może inaczej by to wyglądało. Co jak co, ale Biton to gość, który potrafił strzelić bramkę z niczego i osobiście wolałbym oglądać jego popisy niż padolino Genkova. Ale o czym my w ogóle mówimy ? Mamy pustki w skarbcu i stawiamy na młodych Polaków.