cfa napisał(a):

|
Jak jego bramki i asysty będą decydowały o 3 punktach dla Wisły i pomogą w marszu ku górze tabeli i wywalczeniu PP to wg mnie może dostawać tyle ile dostawał. Tylko się zastanawiam po co ten PP bo z JB widzę tylko jedną rundę eliminacyjną do LE.
|
Ostatni raz 10 lat temu zdobyliśmy to trofeum, więc w sumie fajną sprawą byłoby wygranie PP, już pal licho te puchary. No i zawsze ten jeden mecz zakazu wyjazdowego by odpadł.