Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20012
Stary 19.01.2013, 12:24
cfa napisał(a):Wyświetl post
Jak jego bramki i asysty będą decydowały o 3 punktach dla Wisły i pomogą w marszu ku górze tabeli i wywalczeniu PP to wg mnie może dostawać tyle ile dostawał. Tylko się zastanawiam po co ten PP bo z JB widzę tylko jedną rundę eliminacyjną do LE.
Ostatni raz 10 lat temu zdobyliśmy to trofeum, więc w sumie fajną sprawą byłoby wygranie PP, już pal licho te puchary. No i zawsze ten jeden mecz zakazu wyjazdowego by odpadł.
Odpowiedz cytując