Reserve napisał(a):

Czyli co, nagle strzeli tyle bramek żeby mieć takie samo wynagrodzenie jak przedtem?
|
Jak jego bramki i asysty będą decydowały o 3 punktach dla Wisły i pomogą w marszu ku górze tabeli i wywalczeniu PP to wg mnie może dostawać tyle ile dostawał. Tylko się zastanawiam po co ten PP bo z JB widzę tylko jedną rundę eliminacyjną do LE.