Wyświetl pojedynczy post
Maciuś
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14841
Stary 19.01.2013, 10:59
Ale widzisz, Nowa Legia przynajmniej kombinuje jak tu tanim kosztem sprowadzic młodych i utalentowanych Polaków. A u nas? Jakiś szrot Quioto, Frederiksen i inne Peralty :/
Odpowiedz cytując