Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Darii
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22675
Stary 19.01.2013, 09:39
szprotson napisał(a):Wyświetl post
czy bez szału to sie okaże bo jest młody.chociaz najblizsze pol roku to zsyłka do ME
Oczywiście, że piłkarz rokuje, ale to melodia przyszłości a lament w Poznaniu jakby przynajmniej odszedł Tonev lub Murawski.
Odpowiedz cytując