Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Darii
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
22675
19.01.2013, 09:39
szprotson
napisał(a):
czy bez szału to sie okaże bo jest młody.chociaz najblizsze pol roku to zsyłka do ME
Oczywiście, że piłkarz rokuje, ale to melodia przyszłości a lament w Poznaniu jakby przynajmniej odszedł Tonev lub Murawski.
Darii
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Darii
Znajdź inne posty napisane przez Darii