Worcester napisał(a):

Drozd z przykrością muszę stwierdzić, że w tym "lemingowaniu" zatraciłeś się do reszty. Rzucasz tym słowem na prawo i lewo. Naklepiej napisz kto nie jest wg Ciebie lemingiem.
Wciągnąłeś się w wojnę pomiędzy pobożnymi socjalistami (PO,PiS). Dałeś się wciągnąc w wojnę pomiędzy pobożnymi socjalistami (PiS) a bezbożnymi socjalistami (sld,rpp).
I wg mnie Ty również w jakimś sensie jesteś lemingiem.
Lemingi których atakujesz, dały się omamić Partii Oszustów.
Natomiast Ty dałeś się wyprowadzić w pole partii, która "żyje" z walki z Partią Oszustów. I nic oprócz tej wojenki podjazdowej nie ma Polakom do zaoferowania. Nic oprócz debilnego becikowego.
|
Przepraszam że się wtrącam ale tak z ciekawości chciałbym się zapytać: aby nie być zakwalifikowanym jako "omamiony" tudzież "wyprowadzony w pole" to którą Twoim zdaniem partię należy popierać
Cytat:
|
WislakIQ68 to chwilowo powinien odpuścić forum, bo jego to Bobek zmasakrowal argumentami
|
Ponieważ czuję się wywołany to byłbym wdzięczny gdyby kolega "taki młody" był uprzejmy objaśnić mnie który to argument bardziej mnie zmasakrował: ten o wyprowadzaniu psów czy ten o segregacji śmieci
Cytat:
|
Czytam, czytam, i nie wierze. Ten gosc naprawde nie umie czytac, i co najlepsze, nie zdaje sobie z tego sprawy. En fin...
|
I to jest właśnie taki koniec z którym jest Ci Bobciu do twarzy.