Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20798
Stary 19.01.2013, 00:45
Cytat:
wislak68, jak z toba mozna prowadzic normalna dyskusje jak ty jedyne co potrafisz to napisac; UE-upadek, Niemcy-metropolia, Bobek- Hiszpania (marksistowska); no jak, pytam sie?
No widzisz Bobciu, po roku dojrzałeś do tego aby zauważyć że dyskusji z Tobą raczej nikt na tym forum na poważnie nie prowadzi (nie liczę oczywiście: asa, szpenia czy "nowe talenty" w osobach Tomka100 czy takiego młodego). Dla tych mądrzejszych robisz za błazna który od czasu do czasu ich rozśmiesza. Dla tych mniej mądrych za żywą przestrogę przed tym jak bardzo obciachowym jest bycie lewakiem. Kiedyś funkcję te pełnili tu as i szpen, ale ostatnio jakby ich mniej. A ponieważ Tobie jak widać nie przeszkadza robienie z siebie wiejskiego głupka, to szafa gra! Wszyscy są zadowoleni!
Cytat:
Bede szczery; nie widze zadnego sensu dalszej dyskusji z toba. Stopien paranoji zbyt zaawansowany.
To że dyskusja z Tobą (i to na dowolnie wybrany temat) nie ma żadnego sensu stało się dla mnie oczywiste już jakiś rok temu. Ponieważ jednak bawi mnie grilowanie takich świerszczyków, w związku z tym od czasu do czasu pozwalam sobie na to, aby rozerwać się "konwersacją" z takim dziwolągiem jak Ty. Natomiast uwaga o paranoi jest słuszna. Obawiam się tylko, że zupełnie inaczej definiujemy osobę cierpiącą.
Cytat:
Tak na koniec; jesli integracja z niemcami (na przyklad) jest niemozliwa, to na jakiej podstawie ty do cholery o jakims "miedzymorzu" z ukraincami gadasz? Rzez Wolynska, polonizacja, Chmielnicki, Przemysl i Lwow, itd.
I właśnie to mnie bawi . Popełniłeś jedno zdanie implikujące dwie sprzeczności (do tego naprawdę trzeba być hiszpańskim trockistą). Zdanie wcześniej piszesz: "nie widze zadnego sensu dalszej dyskusji z toba" , po czy w zdaniu następnym starasz się ją podjąć . Po dugie zastanów się nad sensem takiego zdania: jesli integracja z ukraińcamii (na przyklad) jest niemozliwa, to na jakiej podstawie ty do cholery o jakiejś integracji z Niemcami gadasz? Oświęcim, germanizacja, Bismark, Powstanie Warszawskie i Wrocław, itd. ?
Cytat:
Juz wyjasniam o co chodzi; wielu ludzi o pogladach prawicowo-konserwatywnych zarzuca UE malzenstwa gejowskie, walke z kosciolem czy socjalizm (miedzy innymi). Uwazaja oni ze bez UE ominelaby Nas ta rewolucja kulturowa.
Autor slusznie wskazuje ze to myslenie jest bledne.
Naprawdę rozbrajające . Wyjaśnij zatem dlaczego, jeśli zdaniem autora tezy że sodomia (to słowo znacznie lepiej niż "rewolucja kulturowa" oddaje sens zjawiska) nie ominęłaby nas niezależnie od tego czy będziemy w UE czy nie, mamy do UE wstępować Z punktu widzenia obaw osób nie akceptujących sodomitów u władzy, podobna opinia żadną miarą nie może zachęcać ich do tego aby do UE wstąpić, bo jest neutralna względem ich obaw. No chyba że chodzi o to że: Mamy trwać w UE aby zwalczać tam sodomitów (czytaj: tępić ich u źródła ).
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 19.01.2013 o godz. 01:26.