Wiem że allegro słabe ale jedyne na szybko dostępne źródło informacji. napisałem więc że wyniki są moim zdaniem mocno zaniżone a i tak są przyzwoite.
P.s. Jeśli mówimy o gazie to przed sprzedażą w 2010 roku moja astra I 1.6 rocznik 2000 miała 230 tyś z czego 180 tyś na gazie. nadal jeździ i jeśli chodzi o silnik to wymieniona była uszczelka pod głowicą.
konstrukcja silnika w tej astrze o ile się nie mylę jest taka sama jak w lanosie 1.5
edit: literówka