|
Z powodu nudy zrobiłem mały research dotyczący sprzedaży karnetów w ekstraklasie.
Sprzedają już:
Legia, Lech, Górnik, Śląsk, Lechia, Widzew, Zagłębie, Podbeskidzie
Nie sprzedają, ale podali datę rozpoczęcia sprzedaży:
Korona, GKS (odpowiednio 21 i 28 stycznia)
Nie sprzedają, ale jakaś tam wzmianka jest:
Polonia (podali, że cennik zostanie opublikowany wkrótce, w sumie to żadna informacja, ale zawsze), Piast (podali, że dokładna data zostanie podana na przełomie stycznia i lutego), Pogoń (podali same ceny biletów na wiosnę)
Cisza:
Jagiellonia, Ruch i oczywiście Wisła
Ostatnio edytowane przez R33 : 18.01.2013 o godz. 17:48.
|