Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62041
Stary 18.01.2013, 16:01
złoty członek napisał(a):Wyświetl post
Skoro w Wiśle jest tak źle i do dupy i w ogóle to czemu wpycha tu kolejnego piłkarza ze swojej " stajni " ?
Kogo znów wpycha do Wisły ?

Bronex napisał(a):Wyświetl post
Skoro Wisła jest w tak złej kondycji finansowej ,że nie płaci pensji piłkarzom miesiącami to ja chciałbym np. wiedzieć ile czasu już bez wypłaty chodzi Jacek Bednarz? Zróbmy zrzutkę na forum. Wynajmijmy Dahana i może uda nam się gdzieś opchnąć Kudłatego.
PS. Albo wystawmy go na Allegro , po prostu.
O można by ale lepiej na ebayu albo amazonie to może zainteresowanie będzie większe. Bo w kraju już raczej wszyscy wiedzą kim jest Jacek.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując