złoty członek napisał(a):

|
Skoro w Wiśle jest tak źle i do dupy i w ogóle to czemu wpycha tu kolejnego piłkarza ze swojej " stajni " ?
|
Kogo znów wpycha do Wisły ?
Bronex napisał(a):

Skoro Wisła jest w tak złej kondycji finansowej ,że nie płaci pensji piłkarzom miesiącami to ja chciałbym np. wiedzieć ile czasu już bez wypłaty chodzi Jacek Bednarz? Zróbmy zrzutkę na forum. Wynajmijmy Dahana i może uda nam się gdzieś opchnąć Kudłatego.
PS. Albo wystawmy go na Allegro , po prostu.
|
O można by ale lepiej na ebayu albo amazonie to może zainteresowanie będzie większe. Bo w kraju już raczej wszyscy wiedzą kim jest Jacek.