Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22671
Stary 18.01.2013, 14:25
Dodać do tego frekwencję na stadionach i nasza liga już nie jest w ogóle atrakcyjna.

Sama jestem ciekawa jak to będzie wyglądać w rundzie wiosennej, oczywiście chciałabym, żeby Ekstraklasa się rozwijała, ale na razie takich pespektyw nie widać.
Odpowiedz cytując