Zohan napisał(a):

|
Jakieś 10 minut temu mówili w radiu zet że Jerzy Dudek miałby zagrać w naszej ekstraklasie... I to jeszcze u nas. Słyszeliście coś?
|
Tak znam ten temat.
Ale zagra najprawdopodobniej w sąsiadce. Dudek to dobry przyjaciel Rząsy, mieszkają obok siebie i podobno on go namówił na grze w Cracovii.