Wyświetl pojedynczy post
frantic1984
Junior Member
 
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14835
Stary 18.01.2013, 09:22
Zohan napisał(a):Wyświetl post
Jakieś 10 minut temu mówili w radiu zet że Jerzy Dudek miałby zagrać w naszej ekstraklasie... I to jeszcze u nas. Słyszeliście coś?
Tak znam ten temat.
Ale zagra najprawdopodobniej w sąsiadce. Dudek to dobry przyjaciel Rząsy, mieszkają obok siebie i podobno on go namówił na grze w Cracovii.
Odpowiedz cytując