Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Zohan
Member
Od: 02.2012
Offline
#
14833
18.01.2013, 07:40
Jakieś 10 minut temu mówili w radiu zet że Jerzy Dudek miałby zagrać w naszej ekstraklasie... I to jeszcze u nas. Słyszeliście coś?
Zohan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zohan
Znajdź inne posty napisane przez Zohan