Wyświetl pojedynczy post
Zohan
Member
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14833
Stary 18.01.2013, 07:40
Jakieś 10 minut temu mówili w radiu zet że Jerzy Dudek miałby zagrać w naszej ekstraklasie... I to jeszcze u nas. Słyszeliście coś?
Odpowiedz cytując