wislak68, jak z toba mozna prowadzic normalna dyskusje jak ty jedyne co potrafisz to napisac; UE-upadek, Niemcy-metropolia, Bobek- Hiszpania (marksistowska); no jak, pytam sie?
Na kwestie nie odpowiadasz; swoich niecodziennych tez nie argumentujesz... chlopie, ogarnij sie w koncu!
Drozda zaczynasz przypominac...
Cytat:
Byłem gotów postawić orzechy przeciw złotu że nie ogarniesz tej prostej analogii. Nie zawiodłeś mnie
|
Moj drogi, dyskusja nie polega na wyrazaniu zdziwienia tym ze nie kazdy mysli tak jak ty; znaczy, ze nie kazdy porownuje rok 2012 czy 2011 do roku 1939 (lol).
Jesli juz lubujesz sie w takich niecodziennych porownaniach to przynajmniej uzasadnij ten punkt widzenia argumentami a nie nastolatkowym chichotem.
Cytat:
|
Jeśli chodzi o meritum to zastanawiam się czy pisząc "Nas" nie masz jednak na myśli Hiszpanów.
|
Definitywnie; nie potrafisz czytac ze zrozumieniem.
Cytat:
|
W Polsce mamy jednak inne zwyczaje i priorytety.
|
No chyba nie bardzo; z tego co sie orientuje to wybory wygrywa partia raczej pro europejska.
--------------------------------
I tak dalej, i tak dalej. Ogolnie rzecz biorac; robisz porownania miedzy rokiem 1939 a latami obecnymi, kolonizacje europejska (afryki? ameryki polnocnej? azji? ameryki poludniowej?) porownujesz do procesu integracji europejskiej, nawijasz o marksistowsko-trockistowskiej Hiszpanii (?), itd.
Bede szczery; nie widze zadnego sensu dalszej dyskusji z toba. Stopien paranoji zbyt zaawansowany.
Tak na koniec; jesli integracja z niemcami (na przyklad) jest niemozliwa, to na jakiej podstawie ty do cholery o jakims "miedzymorzu" z ukraincami gadasz? Rzez Wolynska, polonizacja, Chmielnicki, Przemysl i Lwow, itd.
P.S
,,spór między radykalnym, lewicowym liberalizmem typu Zapatero a światopoglądem konserwatywnym nie zostanie unieważniony przez to, że będziemy mocniej bądź słabiej obecni w UE. My się zderzamy z radykalną laicyzacją, zmianami obyczajowymi, niezależnie od tego, czy jesteśmy w Unii, czy nie. Wielka Brytania wyjdzie z Unii, a David Cameron i tak zalegalizuje małżeństwa homoseksualne. Ten spór i tak będzie się przewalał przez Europę, jak ona długa i szeroka.''
Cytat:
A tego argumentu to już zupełnie nie rozumiem. Mamy trwać w UE aby zwalczać tam sodomitów No wybacz ale jeśli to ma być trafna uwaga to ja wymiękam ...
|
Boze moj, ty rzeczywiscie nie potrafisz czytac.
Juz wyjasniam o co chodzi; wielu ludzi o pogladach prawicowo-konserwatywnych zarzuca UE malzenstwa gejowskie, walke z kosciolem czy socjalizm (miedzy innymi).
Uwazaja oni ze bez UE ominelaby Nas ta rewolucja kulturowa.
Autor slusznie wskazuje ze to myslenie jest bledne.
Dobra, to by bylo na tyle. Trzymaj sie
Wislaku68.