BBudowniczy napisał(a):

|
Fim naprawdę robi wrażenie. Jeżeli ktoś po obejrzeniu tego filmu nadal wierzy w raport MAK i Millera, a także sądzi że Państwo zdało egzamin, to nic mu już nie pomoże. Szczególnie szokująca jest rozmowa z prokuratorem Artymiakiem.. Pozycja obowiązkowa dla każdego którego kogo fakty - niezależnie od preferencji politycznych i dotychczasowego poglądu na sprawę.
|
Bądźmy szczerzy 70% faktów przedstawionych w tym filmie, jest znana od dawna. Zebranie ich w jednym miejscu potęguje wrażenie manipulacji z jaką mamy do czynienia od pierwszych chwil po katastrofie. Czy spowoduje to ze mózgi lemingów znów zastartują? To jest pytanie.