1. Piszesz o mnie emerycie w trzeciej osobie...
2. Nic o mnie nie wiesz, więc może wnioski zachowaj dla siebie.
3.Jesteśmy jakby nie było braćmi po szalu, więc obopulny szacunek jest chyba wskazany.
4.Sugestie co do nicku również możesz schować między książki w domowej biblioteczce, a jeśli tak Ci sie podoba to sam zmień nick n ten który wymyśliłeś
5. Jeśli dla Ciebie sympatie i antypatie polityczne są ważniejsze od klubowych to gratuluje...