Wyświetl pojedynczy post
qqxlan
Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 17.01.2013, 19:59
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
I w ten sposób szczeniaczek który w momencie gdy ja jeździłem po Polsce za Wisłą na gów.o mówił papu, pozwala sobie na uwagi że z Wisła nie mam wiele wspólnego . Jeśli jesteś taki "twardziel" to proponuję spotkanie przed jakimś meczem. Naprawdę chcesz się przekonać kto ma więcej wspólnego z Wisłą
A jeśli chodzi o nick to ze swojej strony sugeruję abyś zmienił swój na coś w stylu: "prymitivodebilo". Od razu każdy będzie wiedział z kim ma do czynienia i nie będzie tracił czasu na głupoty.

1. Piszesz o mnie emerycie w trzeciej osobie...
2. Nic o mnie nie wiesz, więc może wnioski zachowaj dla siebie.
3.Jesteśmy jakby nie było braćmi po szalu, więc obopulny szacunek jest chyba wskazany.
4.Sugestie co do nicku również możesz schować między książki w domowej biblioteczce, a jeśli tak Ci sie podoba to sam zmień nick n ten który wymyśliłeś
5. Jeśli dla Ciebie sympatie i antypatie polityczne są ważniejsze od klubowych to gratuluje...
Odpowiedz cytując