Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20777
Stary 17.01.2013, 07:57
no to jedziemy na wojne do Afryki
http://www.rp.pl/artykul/9189,970869...-na-wojne.html

może niech lepiej Aniela Merkel wyśle tam swój Afrika Korps, w końcu mają już doświadczenie w tym rejonie
Ostatnio edytowane przez AYALA : 17.01.2013 o godz. 08:02.