Wyświetl pojedynczy post
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5234
Stary 16.01.2013, 15:50
W strone"Kosy" leci pytanie "a kim Ty Kosa jestes" ?
Zim-Zum twierdzil ze gola zdobyl Frankowski głowa, tym czasem Szewczyk strzelił siarą, chcial trafić w Smoka, weszlo do bramki...
"mamy jeszcze dużo czasu"...no faster, no faster...krzyczy ktoś z ławki...
Odpowiedz cytując