Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61980
Stary 16.01.2013, 15:41
koniak napisał(a):Wyświetl post
Trochę głupie są te dywagacje o "umieraniu" za klub, najemnikach. Dla nich to po prostu praca, tak jak i dla nas tylko lepiej płatna. Ciekawe ilu z was dałoby się pociąć za firmy, których pracujecie, albo kto by się nie zdecydował zmienić miejsce zatrudnienia na takie gdzie robi to samo a dostaje 5 razy więcej. Takie jest życie
Jeśli miałbym otrzymywać takie wynagrodzenie jakie otrzymuje Jaliens w stosunku do "jakości" wykonywanej przez niego roboty no to człowieku...

Odpowiedz cytując